Aromat e Shtëpisë Shkopinj | Prodhuar në Itali Aromë Agrumesh dhe Frutash

Aromat e agrumeve dhe frutave për të arritur statusin e Wellness. Karakteristika e shpërndarësve të aromatizues dhoma, me esencat e zgjedhura nga Viadurini dhe të bëra nga mjeshtrit  e parfumerisëMade in Italy, është të arrijnë lumturinë  përmes aromave: Bergamot, Shegë, Mandarin dhe Kanellë, Trëndafil Detar dhe Bamboo Lime.
15 Produkte
Viadurini Home Fragrance
lek 10.508,17
Viadurini Home Fragrance
lek 50.130,68

Aroma e ambientit ngjitet me aromë agrumesh natyralë dhe frutash për të arritur lumturinë Made in Italy

aromë diffusers shkop janë bërë parfumiere projektuar, jo vetëm si mjete për lëshimin esenca aromatike, por edhe të jenë elemente autentike dhe mobilimin pajisje të  bërë prej qelqi të çmuar.

Parfume me nota nuhatëse që rrezatojnë lumturi dhe gëzim në ajër falë aromave të agrumeve dhe frutave të bëra në Itali nga artizanët e parfumierëve.

Mund t’i gjeni në 3 formatet e propozuara :
 • 200 ml - Kohëzgjatja prej rreth 3 muaj
 • 500 ml - Kohëzgjatja rreth 6/7 muaj
 • 2.5 Lt - Kohëzgjatja afërsisht 10/12 muaj
Versionet 200 dhe 500 ml janë ideale për ambiente me hapësira normale ose të vogla ndërsa për ambiente me rëndësi të madhe ju rekomandojmë versionin 2.5 litërsh që mund të zgjasë shumë muaj dhe lëshon vazhdimisht aromën e zgjedhjes suaj në hapësira më të mëdha.

Aromat e propozuara nga ne në këtë seksion janë ideale për mjedise të tilla si:
 • Zonë jetese
 • Kuzhine
 • Hyrja
 • Studimi
 • Restorante, SPA dhe Hotele
Aromat u krijuan nga parfumierë italianë të cilët kanë zgjedhur aromat e mëposhtme për këtë lloj:
 • Dielli i Pantelleria
 • La Maddalena
 • Siçilia e ëmbël
 • Trëndafili i Amalfit
 • Ajri i Kaprit
Për çdo informacion ose pyetje në lidhje me produktet tona, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi të gjitha kërkesave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në