Kopsht dhe Outdoor - Ndriçim Dizajn

76 Produkte
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini in the Garden
lek 115.819,97 lek 125.089,55  - 7%
Viadurini Lighting
lek 17.143,75 lek 24.021,18  - 29%
Viadurini Lighting
lek 107.347,77 lek 155.654,27  - 31%
Viadurini Lighting
lek 226.855,64 lek 315.329,33  - 28%
Il Fanale
lek 216.788,67 lek 281.875,11  - 23%
Viadurini Lighting
lek 20.532,63 lek 28.705,81  - 28%
Faqe 1 të 4

Dizenjoni ndriçimin e jashtëm për kopshtin tuaj, të bërë në Itali ide për hapësira të sofistikuara në natyrë.

Në këtë pjesë të katalogut tonë do të gjeni idetë më të mira për një dizajn ndriçimi në natyrë.
Të gjitha zgjidhjet në atë kategori dallohen falë stilit modern dhe të rafinuar dhe janë krijuar për ata që duan të pasurojnë hapësirat e tyre në një mënyrë inovative dhe të rafinuar.

Midis llambave të kopshtit të dizajnit të propozuar ka mundësi për çdo lloj shije dhe nevojë, llampa themelore dhe minimale, por edhe të pazakontë dhe të veçantë, ideale për ata që nuk kanë frikë të guxojnë në mobiljet e shtëpisë së tyre. Nga llambat e pezulluara në natyrë deri tek ato dekorative, duke kaluar pranë ndriçimit në dysheme, mund të siguroheni se do të gjeni zgjidhjen më të përshtatshme për ju!
Pavarësisht se dizajni i produktit është elementi i parë që dallohet, cilësia është vërtet jo më pak. Materialet e përdorura, në të vërtetë, kombinojnë në mënyrë të përsosur cilësinë e lartë dhe qëndrueshmërinë e shkëlqyer duke krijuar njëkohësisht një atmosferë magjike në kopshtin tuaj.

Zgjidhni ndriçimin që është më i përshtatshëm për hapësirën tuaj të jashtme dhe për nevojat tuaja midis shumë ideve në katalog dhe mos dilni për të na kontaktuar përmes formatit të dedikuar brenda faqes, me email ose telefon. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t'ju ndihmojë gjatë puchase tuaj për ta bërë atë sa më të shpejtë dhe të thjeshtë që të jetë e mundur.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në