Kolltuqe Druri për Kopsht - Prodhuar ne Itali Mobilje Luksoze te Jashtme

17 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 177.019,16 lek 230.202,66  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 131.568,29 lek 149.673,89  - 12%
Viadurini in the Garden
lek 568.833,54 lek 948.089,11  - 40%
Viadurini in the Garden
lek 169.344,35 lek 238.019,00  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 139.442,46 lek 199.345,91  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 180.408,05 lek 270.612,06  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 250.976,49 lek 376.464,73  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 179.211,97 lek 268.817,94  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 94.290,61 lek 141.435,92  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 169.842,71 lek 237.819,66  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 241.706,90 lek 338.389,67  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 179.211,97 lek 250.876,82  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 62.893,63 lek 88.110,89  - 29%

Dekoroni kopshtin tuaj me kolltuqet tona prej druri në natyrë

Për të shijuar më mirë hapësirën tuaj në natyrë dhe për të qenë në gjendje ta ndani atë me familjen dhe miqtë, është e rëndësishme të zgjidhni mobiljet e duhura. Ndër propozimet tona do të gjeni shumë modele, të afta për të përmbushur nevojat më të ndryshme. Kolltuqe me një formë klasike ose ato me linja më inovative dhe dizajn modern.

Kolltuqet tona prej druri të kopshtit janë bërë me materiale të shkëlqyera, të afta të përballojnë agjentët atmosferikë dhe të zgjasin me kalimin e kohës.

Dekoroni kopshtin tuaj me mobiljet dhe pajisjet tona prej druri tik për përdorim në natyrë. Zgjedhja e drurit mbetet më e popullarizuara jo vetëm për kopshtet etnike ose të vendit, por mbi të gjitha për këndshmërinë estetike të përfundimeve dhe forcën e materialeve.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në