Piktura Fetare dhe Panelet me Motive të Shenjta - Made in Italy Art

5 Produkte

Piktura fetare dhe panele me motive të shenjta të bëra në Itali.

Kjo pjesë e faqes sonë i është kushtuar pikturave fetare dhe paneleve të shenjta me motive fetare.
Zakonisht të vendosura në dhomën e gjumit në murin mbi kokën e shtratit janë gjithashtu perfekte për dhomat e tjera në shtëpi. Stili i tyre modern dhe i thjeshtë i bën ata të përshtatshëm për çdo stil mobiljesh.

Përfaqësimet kryesore janë familja e shenjtëstilin e stilizuar të bërë me prerje lazer, Madona me fëmijën e mbyllur në një zemër ose riprodhimet e pikturave të famshme si krijimi. Për më tepër, pikturat tona të shenjta janë bërë me prerje lazerdru MDF ose me forma të ngritura. Ato janë çertifikuar 100% Made in Italy nga një organ certifikues, i cili verifikon se të gjitha operacionet në zinxhirin e furnizimit kryhen në të vërtetë në Itali: çdo hap, nga dizajni deri në fund, kryhet nga një personel i kualifikuar dhe italian.

Për çdo informacion ose pyetje, shkruani ose kontaktoni Deskun tonë të Ndihmës përmes telefonit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në