Ndriçimi - Dritat e Tavanit Dizajn

  • Komente :
  • : 5,0
43 Produkte
Viadurini Lighting
lek 38.772,78 lek 58.209,00  - 33%
Viadurini Lighting
lek 38.772,78 lek 58.209,00  - 33%
Viadurini Lighting
lek 30.499,93 lek 45.749,88  - 33%
Toscot
lek 12.558,79 lek 18.240,15  - 31%
Toscot
lek 17.741,78 lek 25.715,62  - 31%

Dizajn llambat e tavanit për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, banjën dhe kuzhinën, e vërteta e bërë në Itali.

Për një ndriçim modern dhe ekstravagant zgjidhja më e lehtë është padyshim propozimet tona të dritave të dizajnit të tavanit. Unike në llojin e tyre ata tërheq vëmendjen e secilit mysafir duke e lënë atë pa fjalë.

Në këtë kategori do të gjeni propozime për të gjitha shijet sepse idetë e ndriçimit që do të gjeni janë zgjedhur nga stafi ynë për të siguruar gjithmonë më të mirën për secilin klient.
Me linja unike dhe mëkatare, ato drita tavan janë ideale për ata që janë të orientuar drejt një zgjidhjeje funksionale, gjithnjë duke mirëmbajtur një stil të dizajnit origjinal, i cili nuk kalon pa u vënë re, falë formave ekstravagante dhe të paimagjinueshme. Materialet inovative karakterizohen nga një cilësi e lartë që sigurojnë një kohëzgjatje të mirë me kalimin e kohës dhe një rendiment spektakolar në të njëjtën kohë, duke krijuar një atmosferë magjike në secilën nga dhomat tuaja.

Zgjidhni midis një gamë të gjerë produktesh më të përshtatshmet për ju dhe stilin tuaj të mobiljeve duke i dhënë një prekje dizajni secilës dhomë. Me disa klikime të thjeshta ju do të merrni në shtëpi dritën tuaj të bukur të tavanit duke kombinuar funksionalitetin dhe dizajnin.
Për çdo pyetje mos dilni nga kontakti me stafin tonë që do të jenë të kënaqur t'ju ndihmojnë në procesin e blerjes duke e bërë atë të lehtë dhe të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në