Kolltuqe Kopshtesh - Dizajni Modern

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
Kolltuqe kopshti me materiale cilësore për arredimin e tarracave dhe ambienteve të jashtme me stil modern. Kolltukë të jashtëmdizajnit italian për n
...
Lexoni të gjitha
234 Produkte
Viadurini in the Garden
Lekë 23,267 Lekë 29,084  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 44,168 Lekë 55,210  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 142,955 Lekë 178,693  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 89,913 Lekë 112,392  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 100,627 Lekë 125,784  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 70,459 Lekë 88,073  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 192,249 Lekë 240,312  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 47,586 Lekë 59,482  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 50,412 Lekë 63,015  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 68,421 Lekë 85,526  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 83,867 Lekë 104,833  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 55,210 Lekë 69,013  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 80,843 Lekë 101,054  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 71,050 Lekë 88,813  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 163,658 Lekë 204,573  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 69,867 Lekë 87,334  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 69,867 Lekë 87,334  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 90,111 Lekë 112,638  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 105,031 Lekë 131,288  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 98,852 Lekë 123,565  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 45,088 Lekë 56,360  - 20%
çmimi i mëparshëm: Lekë 56,360
Viadurini in the Garden
Lekë 47,126 Lekë 58,907  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 42,656 Lekë 53,320  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 64,609 Lekë 80,761  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 71,510 Lekë 89,388  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 153,405 Lekë 191,756  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 168,588 Lekë 210,735  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 114,364 Lekë 142,955  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 39,436 Lekë 49,295  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 82,749 Lekë 103,437  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 81,961 Lekë 102,451  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 107,199 Lekë 133,999  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 47,191 Lekë 58,989  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 189,554 Lekë 236,943  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 28,854 Lekë 36,067  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 22,807 Lekë 28,509  - 20%
Faqe 1 të 5

Kolltuqe kopshti per te arreduar ambjentin tuaj te jashtem, ballkon dhe tarace me stil modern italian

Një kolltuk kopshti me dizajn është thelbësor për kopshtin tuaj. Jepini vetes momente të këndshme relaksi me një divan kopshti.

Për të plotësuar të gjitha nevojat dhe shijet do të gjeni kolltuqe të jashtme të punuara nga materiale të ndryshme. Për ata që e duan stilin klasik, ne kemi kolltuqe me korniza tik në versione klasike ose lëkundëse. Nëse dëshironi një ambient modern, ne kemi për ju kolltuqe çeliku ose polietileni.

Nëse keni një pishinë dhe ju pëlqen të bëni banjo dielli në ujë, kolltukët lundrues janë të përsosur për ju. Ato janë të disponueshme me ndenjëse dyshe ose teke dhe kanë një dizajn modern të prodhuar në Itali!

Kolltuqe ndenjeje per kopsht

Kërkimi për elegancë dhe rehati e gjen kulmin e saj në përzgjedhjen tonë të kolltukëve të dhomës së ndenjes në kopsht. Për ata që e duan dizajnin dhe funksionalitetin italian, këto kolltuqe nuk janë thjesht mobilje, por vepra të vërteta arti.

Çdo kolltuk është cilësor dhe i prodhuar në Itali. Ajo ofron një përvojë relaksuese në natyrë. Ju mund të pushoni në një tarracë me diell ose në një cep të qetë të kopshtit. Kolltukët i shtojnë luks hapësirës tuaj të jashtme.

Kolltuqe komode me kopsht dhe tarracë

Komoditeti është mbret në botën e mobiljeve të jashtme. Kjo është arsyeja pse kolltukët tanë të rehatshëm të kopshtit janë krijuar për të ofruar një përvojë të pashembullt të uljes.

Duke kombinuar ergonominë dhe estetikën, çdo kolltuk kopshti është një ftesë për t'u çlodhur. Ideale për tarraca moderne apo kopshte klasike, kolltukët tanë të jashtëm përshtaten me çdo ambient, duke premtuar momente relaksi luksoz.

Shumëllojshmëria e stileve, nga kolltukët e oborrit deri te dizajnet më bashkëkohore, garantojnë harmoni të përsosur me mobiljet tuaja të jashtme. Kolltukët tanë të kopshtit janë të përsosur për rehati dhe stil. Nëse dëshironi një kënd të qetë leximi ose një hapësirë për mysafirët tuaj.

Kolltuqe kopshti te palosshme

Prakticiteti takohet me dizajnin në koleksionin tonë të kolltukëve të palosshëm të kopshtit. Perfekte për ata që kërkojnë të maksimizojnë hapësirën pa sakrifikuar stilin, këto kolltuqe janë mishërimi i funksionalitetit.

Dizajni i tyre i zgjuar i bën ata të përsosur për hapësira të vogla në natyrë ose si ndenjëse shtesë gjatë festave të mëdha në natyrë. Çdo kolltuk i palosshëm është një shembull sesi dizajni italian mund ta bëjë jetën e përditshme më elegante dhe praktike.

Të bëra nga materiale të qëndrueshme, këto kolltuqe garantojnë jo vetëm qëndrueshmëri të madhe, por edhe rehati të jashtëzakonshme të uljes. Lehtësia e tyre e përdorimit i bën ato të domosdoshme për ata që dëshirojnë të shijojnë jashtë.

Kolltuqe kopshti te grumbullueshme

Gama jonë e kolltukëve të kopshtit të grumbulluara kombinon në mënyrë të përsosur funksionalitetin dhe dizajnin. Këto kolltuqe, të dizajnuara për t'u grumbulluar lehtësisht, janë zgjidhja ideale për hapësirat e jashtme ku fleksibiliteti është thelbësor.

Ato janë perfekte për restorante, hotele apo shtëpi private ku hapësira është e kufizuar. Përveç prakticitetit, këto kolltuqe nuk bëjnë kompromise me stilin.

Çdo model është elegant dhe i rafinuar, me një dizajn italian. Ai përshtatet mirë me të gjitha stilet e jashtme. Materialet e përdorura janë rezistente ndaj motit, duke e bërë produktin të qëndrueshëm dhe afatgjatë.

Kolltukët tanë të grumbulluar janë idealë për përdorim të përditshëm ose të rastit. Ato janë të rehatshme, të këndshme dhe elegante.

Karriget dhe kolltukët e kopshtit: cilat janë materialet më të mira

Zgjedhja e materialit të duhur për karriget dhe kolltukët tuaj të kopshtit është thelbësore për të siguruar qëndrueshmëri, stil dhe rehati.

Zgjedhja jonë ofron një gamë të gjerë materialesh, secila me avantazhet e veta unike. Kolltuku plastik është një opsion popullor për shkak të peshës së lehtë dhe lehtësisë së mirëmbajtjes. Është rezistent ndaj motit dhe vjen në një larmi ngjyrash të gjalla.

Për ata që preferojnë një pamje natyrale, kolltuku prej druri është ideal. Ai sjell ngrohtësi dhe elegancë në çdo hapësirë të jashtme dhe plaket me hijeshi.

Kolltukët metalikë ofrojnë forcë dhe jetëgjatësi të pashoqe, ideale për përdorim të rëndë. Kolltuku prej bastun prej palme kacavjerrëse është i këndshëm dhe i lehtë, ndërsa kolltuku prej pëlhure është i rehatshëm dhe elegant.

Çdo material është zgjedhur me kujdes për t'i bërë ballë elementeve ndërsa plotëson mobiljet tuaja të jashtme. Me materiale të qëndrueshme dhe dizajn të sofistikuar, kolltukët tanë të kopshtit janë zgjedhja ideale për ata që kërkojnë elegancë të pakompromis.

Kolltuqe Kopshtesh

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro