Tekstile Kuzhine - Mbulesa Tavoline, Mbulesa dhe Peshqir Kuzhine

138 Produkte
Viadurini Kitchen
lek 16.389,42 lek 19.281,68  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 14.398,19 lek 16.939,05  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.253,78 lek 14.416,21  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.253,78 lek 14.416,21  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 8.577,65 lek 10.091,35  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 6.969,34 lek 8.199,22  - 15%
Viadurini Textile
lek 8.424,47 lek 9.911,14  - 15%
Viadurini Textile
lek 8.424,47 lek 9.911,14  - 15%
Viadurini Textile
lek 19.606,05 lek 23.065,94  - 15%
Viadurini Textile
lek 19.606,05 lek 23.065,94  - 15%
Viadurini Textile
lek 11.028,40 lek 12.974,59  - 15%
Viadurini Textile
lek 13.862,09 lek 16.308,34  - 15%
Viadurini Textile
lek 11.028,40 lek 12.974,59  - 15%
Viadurini Textile
lek 9.803,02 lek 11.532,96  - 15%
Faqe 1 të 6

Kuzhina dhe tekstile italiane me tekstile prej liri, pambuku dhe materiale të papërshkueshëm nga uji.

Në këtë pjesë do të gjeni gjithçka që zejtaria italiane e tekstilit ka më mirë të ofrojë për zonën e kuzhinës dhe tryezën e ngrënies.
Ju do të gjeni mbulesa tavoline prej liri dhe pambuku, pllaka amerikane, platforma gatimi, shami për pastrimin dhe mbështjelljen e takëmeve dhe peshqirëve të kuzhinës të domosdoshëm në kuzhinën tuaj.

Do produkt është zgjedhur me kujdes për hartimin, elegancën dhe cilësinë e lartë të materialeve të përdorura: liri, 100% pambuk, jute, saten, vinyl dhe i papërshkueshëm nga uji.

Për çdo lloj informacioni, kontaktoni shërbimin tonë të shërbimit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në