Divane Klasike - Bërë në Itali të Personalizueshme në Madhësi

10 Produkte
Viadurini Italian Sofas
lek 695.891,12 lek 869.863,90  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 577.738,17 lek 722.172,72  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 642.718,49 lek 803.398,11  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 490.742,27 lek 613.427,84  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 477.791,91 lek 597.239,89  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 2.255.190,01 lek 2.818.987,52  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 1.213.219,71 lek 1.516.524,64  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 1.364.281,79 lek 1.705.352,23  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 993.063,67 lek 1.241.329,59  - 20%

Divane luksoze klasike të projektimit në pëlhurë dhe lëkurë, me ngjyra prej kadifeje dhe të artë.

Kjo pjesë është e dedikuar për ata që e duan divanin klasik me dizajn barok.
Viadurini prezanton sofas me një stil perandorisë regal që kujtojnë elegancën dhe përsosjen e klasicizmit.

Divane të rrumbullakëta ose të lakuara me një dizajn regal me kornizë druri mbuluar me mbushje ari dhe kadife që i japin elegancë dhe prestigj dhomës suaj të ndenjes. Një zhytje në vitet 1700 dhe në shkëlqimin e gjykatave të mbretërve.
Ngjyrat janë tipike për periudhën nga argjendi me futje trëndafili, simbol i padiskutueshëm ari i familjes mbretërore dhe blu dhe bezhë për një prekje më të thjeshtë.

Një përmendje e veçantë meritojnë divan: "Manno" për origjinalitetin e saj. Divan i lakuar me mbështetëset e pasme të gjitha të ndryshme nga njëri-tjetri. Struktura e ngurtë arre dhe tapiceri pëlhure. Dhe divanin "Madelaine" nga Boffi në të cilën hijeshia dhe origjinaliteti janë protagonistët e padiskutueshëm të një pjese të mobiljeve të dhomës së ndenjes që do të pushtojnë këdo që ka sytë mbi të.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në