Divan i dhomës së ndenjes me 2 ose 3 vende me lëkurë të vjetër me efekt Vintage - Stampë

 • Kod: TIMBRO1
lek 382.317,89 lek 449.785,75 -15%
Material lëkurë
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Divan i dhomës së ndenjes 2 ose 3 vendesh prej lëkure vintage

Divan i dhomës së ndenjes me lëkurë të vërtetë kafe të errët , me stil klasik anglez.
Ky divan është pjesë e një koleksioni që mund të mburret me një bukuri dhe shije të përjetshme që i reziston kalimit të modës dhe sugjerimeve të tendencave. Struktura të forta dhe të forta , mjeshtëri me kapitone, punime dhe gozhdime manuale, tapiceri prej lëkure të vërtetë (fior di pelle) , të punuara me një rrezitje të veçantë, të projektuara posaçërisht për t'i dhënë lëkurës një pamje të vjetëruar dhe të vjetër . Produktet në këtë koleksion karakterizohen nga rëndësia e rafinuar e formave dhe materialeve të çmuara që i gjallërojnë ato. Janë ndenjëse që provojnë të jenë perfekte për zbukurimin e ambienteve të arredimit të nivelit të lartë, të cilat e bëjnë elegancën dhe karakterin prerogativë të tyre.

Madhësitë e disponueshme:
 • 2 vende: 183x95x76h
 • 3 vende: 226x95x76h
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në