Memory Foam Dyshe Dyshek, dhe Ergonomik në Latex

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
12 Produkte
Viadurini Night Design
lek 83.181,79 lek 97.860,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 87.657,25 lek 103.126,17  - 15%
Viadurini Night Design
lek 80.249,60 lek 94.411,28  - 15%
Viadurini Night Design
lek 103.552,84 lek 121.826,87  - 15%
Viadurini Night Design
lek 70.758,53 lek 83.245,33  - 15%
Viadurini Night Design
lek 91.129,59 lek 107.211,28  - 15%
Viadurini Night Design
lek 78.706,34 lek 92.595,69  - 15%
Viadurini Night Design
lek 70.758,53 lek 83.245,33  - 15%
Viadurini Night Design
lek 76.854,41 lek 90.416,96  - 15%
Viadurini Night Design
lek 59.029,75 lek 69.446,76  - 15%
Viadurini Night Design
lek 41.127,91 lek 48.385,78  - 15%

Dyshekët me memorje dyshe ose latex, të aftë të rigjenerojnë trupin dhe mendjen çdo natë falë cilësisë së materialeve italiane.

Ajo që i dallon ata është fakti që ato janë bërë nga materiale që janë në gjendje të përshtaten në mënyrë të përsosur me formën e trupit, duke ofruar rehati absolute. Kjo është ajo që i dallon ato shumë nga dyshekët klasikë të pranverës, ku vetë trupi duhet të përshtatet me dyshekun.

Krevat dopio është padyshim pjesa më e rëndësishme e mobiljeve në dhomën e gjumit.

Por po aq e rëndësishme është gjetja e një dyshek të rehatshëm dhe cilësor për të blerë me krevatin.
Nëse vendosni një dyshek të shkumës së kujtesës, do të keni komoditetin dhe mundësinë e gjumit në dyshek të frymëmarrjes, higjienike, hipoallergjike, elastike dhe anti-magnetike.
Prodhimet tona janë bërë të gjitha në Itali me cilësi, të bëra me materiale të qëndrueshme me kalimin e kohës.
Nëse zgjidhni dyshekët dyshe në viscoelastic ose latex janë ndër më të mirët në treg, ata do t'ju djepin në gjumin tuaj çdo natë duke ju ndihmuar të mbani një pozicion të duhur të shtyllës kurrizore.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në