Oxhak me Bioethanol për Tavolinë - Dizajn Modern

7 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 76.067,16 lek 89.490,77  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 17.678,52 lek 20.798,27  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 54.250,14 lek 63.823,70  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 79.665,83 lek 93.724,51  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 21.277,21 lek 25.032,01  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 74.402,76 lek 87.532,66  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 27.080,08 lek 31.858,92  - 15%

Zjarrit tavolinë dhe vatrat e bioethanolit për ngrohtësinë e Made në Itali nënshkruar Viadurini Collezione Fuoco.

Praktike, funksionale dhe e bukur, zjarrit biotenal mund të vendosen në tryezë në qendër të dhomës së ndenjes, në tryezën e studimit ose në gjoksin e sirtarëve në dhomën e gjumit, për të rikrijuar një atmosferë simpatike dhe mikpritëse.

Ndër propozimet tona dallohen vatrat e tryezave cilindrike me mermer ose çelik inox dhe baza qeramike me xham që mbron flakën.
Linja të thjeshta dhe sinjalizuese për të dhënë një prekje elegance në zonën tuaj të jetesës.
Për ata që preferojnë një fireplace më origjinale të tryezës, ne propozojmë vatrat metalike me gdhendje në strukturën metalike të bardhë ose çokollatë.

Zgjidhni formën që i përshtatet më së miri dekorit të shtëpisë tuaj, qelqit drejtkëndëshe ose rrumbullakët prej metali të bardhë të pikturuar, materialet janë të gjitha me cilësi të lartë dhe secili produkt përfaqëson më të mirët e dizajnit italian. Na shkruaj ose na telefono për një kuotë të personalizuar. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë dhe t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja në lidhje me produktet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në