Ora Vintage për Mur - Shtëpi dhe Zyra Style Retro Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
Orë vintage muri për ata që duan të kujtojnë të kaluarën dhe stilin retro. Orë e cilësisë së mirë në një model të rrumbullakët ose katror me materiale natyrore që i japin mureve një prekje fshatar.
32 Produkte
Faqe 1 të 2

Orë murale të cilësisë së mirë dhe retro për tu furnizuar me stilin e viteve '50 - '80

Qëndrimi imun ndaj sharmit të stilit të cilësisë së mirë sot bëhet gjithnjë e më e ndërlikuar dhe është edhe më e ndërlikuar duke pasur në dispozicion mobilje dhe objekte të projektimit që na lejojnë të udhëtojmë në kohë të largëta. Nëse keni vendosur të përqafoni plotësisht kthimin në të kaluarën, orët e cilësisëmirë të murit që ne jemi gati të prezantojmë për ju do t'ju fitojnë juve në shikim të parë.

dashuruar nga detajet retro nuk mund të ndihmojnë, por të bie në dashuri me nostalgji si orë të vjela mur që shënojnë kohën me një shije të së kaluarës. Ovalë, forma katrore ose një numër i rrumbullakët klasik: zgjidhni modelin që ju pëlqen më së miri dhe jepni tërë mjedisinnjë aksesor romantik.

Të gjitha modelet e orëve të cilësisë së mirë të murit paraqesin një larmi formash dhe materialesh pafund, për të lejuar këdo që të gjejë detajet e duhura për shtëpinë e tij. Zakonisht prej druri ose hekuri të farkëtuar, ju gjithashtu mund të gjeni orë muri të cilësisë së mirë në  bronz ose metal, për t'u përshtatur me çdo mjedis.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në