Lavaman në Xham Transparent dhe me Ngjyra - Prodhim i Prodhuar në Itali

6 Produkte
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 64.488,40 lek 81.632,15  - 21%
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten

Lavaman banje me xham me ngjyra dhe transparente

Lavaman countertop bërë prej qelqi janë një risi. Lavamanët e bërë nga qelqi transparent i japin zonësbanjës aftësinë për t'i bërë hapësirat të duken më të mëdha.

Ideale për të gjitha ato vende me një stil të rafinuar dhe dizajn modern. Ndikimi i madh vizual përbën një mundësi të jashtëzakonshme mobilimi.

Xham me cilësi më të lartë për t'ju garantuar më të mirën e bërë në Itali.

Për çdo informacion mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne jemi gjithmonë të gatshëm t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në