Tavolina Fikse në Mermer - Made in Italy

 • :
 • : 5,0
Tavolina ngrënie prej mermeri të çmuara dhe elegante, ideale për ata që duan dizajnin luksoz dhe modern. Tavolina ngrënieje me tavolinë mermeri të përsosur për një dhomë ngrënieje të madhe ku mund të shijoni darka të rafinuara me miqtë.
36 Produkte
Viadurini Living
lek 643.040,05 lek 964.535,14  - 33%
Viadurini Living
lek 821.853,32 lek 1.232.755,05  - 33%
Viadurini Living
lek 582.862,50 lek 874.331,12  - 33%
Viadurini Living
lek 687.743,36 lek 1.031.615,05  - 33%
Viadurini Living
lek 717.645,24 lek 1.004.703,35  - 29%
Viadurini Living
lek 935.131,62 lek 1.309.204,20  - 29%
Viadurini Living
lek 839.246,24 lek 1.174.944,75  - 29%
Viadurini Living
lek 667.908,45 lek 935.031,96  - 29%
Viadurini Living
lek 1.008.989,28 lek 1.412.585,00  - 29%
Viadurini Living
lek 504.544,47 lek 756.816,72  - 33%

Tavolina mermeri me dizajn italian në formë drejtkëndëshe, katrore ose të rrumbullakët

Druri dhe alumini e përdorur për ndërtimin e këmbëve të këtyre tabelave harmonike bashkohet me krye të bëra me lloje të ndryshme të mermerit të tilla si ajo e Calacatta dhe Carrara. Mermeri i përdorur në ngjyrat e zeza ose të bardha për pjesën e sipërme rrit shumë mjedisin në të cilin është vendosur.

Tabela e sipërme e ngrënies prej mermeri:

Mermeri është një shkëmb metamorfik i përbërë nga minerale karbonati të kristalizuara. Mermeri rezulton nga një metamorfizëm i shkëmbinjve karbonatikë sedimentarë. Karakteristikat e tij kryesore janë rezistenca e lartë ndaj goditjeve dhe gërryerjeve, ndërsa forma e saj nuk ndikohet nga kalimi i kohës.

Avantazhet e mermerit:

 • Elegante dhe me klas
 • Rezistent ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve
 • Me shkëlqim dhe estetikisht i këndshëm
 • Qëndrueshëm

Si të pastroni majat e tryezave prej mermeri:

Lagni sfungjerin ose leckën tuaj me ujë të ngrohtë dhe fshijeni sipërfaqen tërësisht. Fshijeni sipërfaqen me një dhia e egër.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në