Divane - Cilësia dhe Dizajni në Dhomën e Ndenjes

78 Produkte
Viadurini Living
lek 220.998,68 lek 276.248,36  - 20%
Viadurini Living
lek 258.789,99 lek 323.487,49  - 20%
Viadurini Living
lek 515.433,62 lek 644.292,03  - 20%
Viadurini Living
lek 209.117,04 lek 261.396,29  - 20%
Viadurini Living
lek 309.842,76 lek 387.303,45  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 111.380,88 lek 139.226,10  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 159.520,73 lek 199.400,91  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 96.356,35 lek 120.445,43  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 124.719,00 lek 155.898,74  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 75.965,91 lek 94.957,38  - 20%
Faqe 1 të 4

Shtretër divan, divane qoshe dhe njësi ruajtëse të modelit modern dhe klasik për relaksim dhe rehati në shtëpinë tuaj.

Viadurini prezanton në këtë pjesë një gamë të gjerë të divane italiane me cilësi të lartë. Ju mund të zgjidhni midis stilit klasik, i cili kujton stilin mbretëror të gjykatave të mbretërve, ose moderne me përdorimin e materialeve inovative për të dhënë një prekje të origjinalitetit. Pra, një katalog shumë i pasur në internet nga i cili mund të blini me lehtësi një divan unik perfekt për dhomën tuaj të jetesës duke zgjedhur ngjyrat dhe tapiceri më të përshtatshme për shtëpinë tuaj.

Ne përpiqemi të plotësojmë çdo nevojë. Shtë për këtë arsye që ju mund të gjeni divan pëlhurë të veshur me susta të bërë me ngjyra klasike si e bardhë, kafe ose bezhë, por edhe divan lëkure për ata që preferojnë butësinë e një lëkure italiane.
Dhe mos harroni të zbuloni divanin e mbështjellësit të përsosur për çdo moment të ditës.
Në fund konsideroni edhe mundësinë e të pasurit një divan i cili mund të shndërrohet në një krevat divan që mund të shndërrohet gjithashtu në një shtrat divan ose thjesht të hidhni një sy sofrave shumë të mëdha me një qoshe, të dizajnuara në mënyrë tipike për familjet.

Prioriteti ynë gjithmonë ka qenë të garantojmë produkte cilësore dhe një shërbim efikas nga blerja deri në shpërndarjen e produktit. Për këtë arsye, mos hezitoni të kërkoni informacione të mëtejshme në lidhje me sofrat tona të projektimit në shitje në faqen tonë. Përmes bisedës online të dedikuar ose adresës sonë të postës elektronike.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në