Made in Italy

Divan pambuku 2 vendesh me kubikë anësorë në Mdf Prodhuar në Itali - Damask

  • Made in Italy
  • Kod: DAMASCO
lek 639.949,77
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i strukturës Mdf
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 87

Divan 2 vendesh i veshur me pëlhurë me kubikë anësorë në mdf Prodhuar në Itali.

Divani modern 2-vendësh i prodhuar tërësisht në Itali me kornizë druri të mbuluar me shkumë poliuretani dhe rreshtim me fibra poliestër, jastëkë sterilë të patës të sterilizuar të mbuluar me pëlhurë të lëvizshme dhe kube anësore në mdf të lyer me poliester të zi të pajisur me rrota praktike . Një dizajn i thjeshtë dhe linear i bërë unik nga detajet e vogla që e bëjnë strukturën më interesante. Për të pasuruar estetikën janë ngjyrat e shkëlqyera të propozuara të cilat ju lejojnë të zgjidhni midis zgjidhjeve më të gjalla dhe më të gjalla dhe ideve më të matura dhe elegante, duke arritur kështu të përmbushni më së miri çdo nevojë dhe çdo shije personale. Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu lejojnë marrjen e një vendi veçanërisht mikpritës dhe të rehatshëm , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

Përbërja e pëlhurës: 100% CO

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
  • E kuqe;
  • E bardhë;
  • pëllumb gri;
  • e verdhe;
  • e gjelbër;
  • gri;
  • e zezë;
  • avio
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë