Libraritë e Dizajnit - Ngjyra të Personalizueshme

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
126 Produkte
Viadurini Living
lek 637.827,61 lek 750.385,43  - 15%
Viadurini Classic
lek 281.444,88 lek 331.111,62  - 15%
Viadurini Classic
lek 242.673,65 lek 285.498,41  - 15%
Viadurini Classic
lek 208.144,20 lek 244.875,52  - 15%
Viadurini Living
lek 58.640,55 lek 68.988,88  - 15%
Viadurini Living
lek 72.854,19 lek 85.710,81  - 15%
Viadurini Living
lek 90.491,00 lek 106.460,00  - 15%
Viadurini Living
lek 35.050,39 lek 41.235,74  - 15%
Viadurini Living
lek 113.560,25 lek 133.600,30  - 15%
Viadurini Living
lek 44.278,08 lek 52.091,86  - 15%
Viadurini Living
lek 54.919,70 lek 64.611,41  - 15%
Viadurini Living
lek 53.282,52 lek 62.685,33  - 15%
Faqe 1 të 6

Dizajnimi i librarive, rreshtave modularë dhe rasave të librave për fëmijë: zgjidhje perfekte për arredimin e shtëpisë, dhomës së gjumit ose zyrës.

Forma, ngjyra dhe madhësi të ndryshme për të zgjedhur: raftet e bukura të mureve me forma katrore, ose rafte në dukje të çrregullt me ekuilibrin e tyre të saktë. Do artikull është bërë nga materiale me cilësi të lartë, të qëndrueshme me kalimin e kohës. si druri ose solid surface.
Libraritë modulare prej druri të bëra në mënyrë rigoroze në Itali të bëra nga marka të rëndësishme sinonim i dizajnit dhe përsosmërisë në cilësi.
Por, gjithashtu, libraritë shumëngjyrëshe për fëmijët që të mobilojnë me një buzëqeshje dhomën e gjumit të të vegjëlve.

Na shkruaj ose na telefono për më shumë informacion ose për një vlerësim. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të gjeni rafte librash që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në