Ndriçimi - Llambadarë Dizajni

10 Produkte

Dizenjoni llambadarë për kuzhinën dhe dhomën e ndenjes dhe çdo ambient tuajin me çmime të lira dhe luksoze për ndriçimin Made in Italy.

Në këtë pjesë të katalogut tonë do të gjeni idetë më të mira për një ndriçim të dizajnit të përsosur për çdo mjedis.
Zgjidhjet në këtë kategori karakterizohen nga një stil modern dhe i rafinuar i krijuar për ata që duan të përmirësojnë mjediset e tyre në një mënyrë inovative.

Midis propozimeve të kësaj kategorie, të zgjedhura me kujdes nga stafi ynë, ekzistojnë ide të të gjitha llojeve, ideale për ata që kërkojnë një llambadar dizajni minimal, por në të njëjtën kohë perfekt për ata që nuk kanë frikë të guxojnë në mobiljet e tyre shtëpi me një copë mobilje ekstravagante dhe të pazakontë.
Elementi vizual sigurisht tërheq vëmendjen e mysafirëve tuaj duke i lënë ata pa fjalë dhe cilësia e produktit do të jetë jo më pak. Përdorimi i materialeve inovative si polietileni dhe metakrilati një kohëzgjatje e mirë me kalimin e kohës është garanci.

Kujdesuni nga dizajni dhe stili dhe zgjidhni llambadarin që është më i përshtatshmi për mobiljet tuaja dhe në përputhje me shijen e të gjithë familjes. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'i përgjigjet pyetjeve tuaja dhe të zgjidhë dyshimin tuaj gjatë procesit të blerjes duke e bërë atë më të lehtë dhe më të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në