Ndriçimi - Llambadarë Shabby

2 Produkte

Llambadarët më të mirë me shkëlqim elegant në dizajnin italian për dhomën e ndenjes dhe kuzhinën. Stili provansal në shtëpinë tuaj.

Zgjidhjet e propozuara karakterizohen nga një stil i rafinuar i dizajnuar për ata që duan një prekje klasike, por të modës me mjedisin e tyre.

Midis llambadarëve shabby, të zgjedhur me kujdes nga stafi ynë për të siguruar më të mirën, ekzistojnë zgjidhje ideale për ata që kërkojnë një dizajn klasik dhe bashkëkohor në të njëjtën kohë, falë materialeve të përdorura dhe formave të propozuara.
Në shpejtësi, materialet, si qelqi dhe pëlhura, janë me cilësi të lartë dhe sigurojnë një kohëzgjatje të mirë me kalimin e kohës pa hequr dorë nga aspekti vizual i objektit duke krijuar një atmosferë magjike në dhomën tuaj.

Zgjidhni ndriçimin që është më i përshtatshmi për nevojën tuaj dhe për stilin tuaj të mobiljeve dhe largohet nga dizajni dhe stili i llambadarëve tanë shabby. Mos dilni për të na kontaktuar përmes formatit të veçantë në sit, përmes postës elektronike ose telefonit për ndonjë pyetje ose dyshim. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju përgjigjet duke e bërë procesin e blerjes më të lehtë dhe më të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në