Oxhak me Bioethanol - Made in Italy

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
33 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 324.445,74 lek 381.700,87  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 144.803,77 lek 170.357,37  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 193.782,66 lek 227.979,60  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 268.831,00 lek 316.271,76  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 147.805,70 lek 173.889,06  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 194.572,65 lek 228.909,00  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 104.119,67 lek 122.493,74  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 223.801,99 lek 263.296,46  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 295.690,39 lek 347.871,05  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 179.483,98 lek 211.157,63  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 35.470,21 lek 41.729,66  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 259.430,20 lek 305.212,00  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 128.214,13 lek 150.840,16  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 78.129,24 lek 91.916,76  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 45.107,99 lek 53.068,23  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 130.663,07 lek 153.721,27  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 446.498,02 lek 525.291,79  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 529.525,17 lek 622.970,78  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 118.655,35 lek 139.594,52  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 78.445,24 lek 92.288,52  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 345.459,28 lek 406.422,67  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 194.572,65 lek 228.909,00  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 194.572,65 lek 228.909,00  - 15%
Faqe 1 të 2

Zjarrit Bioethanol ose zjarrit bio-zjarri të prodhuar nga artizanët italianë për hartimin dhe cilësinë e Made in Italy

Zjarrit praktikë, pa oxhak, ideal për të dekoruar shtëpinë tuaj me një prekje të projektimit. Ato prodhohen në Itali sipas standardeve evropiane të referencës dhe përdorin lëndë djegëse të rinovueshme për të mos ndryshuar ekuilibrin ekologjik.

Zjarrit e bioethanolit modern të dizajnit Viadurini Fire Design kanë lindur nga puna dhe krijimtaria e profesionistëve ekspertë dhe një veprimtari e rëndësishme kërkimore. Ato janë zjarrit bioethanol të dizajnuar tërësisht në Itali, të cilat paraqesin një mënyrë elegante për të mobiluar me shije shtëpinë pa ndotur. Pra, ato janë gjithashtu një produkt ekologjik.
Këto vatra zjarri janë propozuar edhe si objekte të dizajnit që zbukurojnë mjedisin duke e bërë atë unik dhe tërheqës.
Për më tepër, ato janë të thjeshta për t'u instaluar dhe funksionale, në të vërtetë ata nuk prodhojnë hirit ose mbetje të tjera, nuk kanë nevojë për mirëmbajtje dhe mund të pozicionohen kudo në shtëpi, sepse nuk kërkojnë sisteme të gripit ose energjisë.

Zjarrit bioethanol të dizajnit italian janë në dispozicion në forma të ndryshme të përshtatshme për përdorime dhe ambiente të ndryshme të shtëpisë. Zjarrit e bioethanolit të montuar në mur, vatrat e fireplace dhe dyshemetë e pllakave. Zgjidhni modelin tuaj të preferuar, ne kemi krijuar nën-kategori për t'ju bërë më të lehtë gjetjen e produktit të duhur për nevojat tuaja. Në rast nevoje, ju lutemi të na kontaktoni, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në