Oxhak me Bioethanol nga Toka - Made in Italy

13 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 39.970,48 lek 47.024,09  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 40.819,27 lek 48.022,67  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 21.682,82 lek 25.509,21  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 45.680,54 lek 53.741,81  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 45.680,54 lek 53.741,81  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 21.451,34 lek 25.236,87  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 240.208,63 lek 282.598,39  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 337.434,10 lek 396.981,30  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 253.403,52 lek 298.121,79  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 190.052,64 lek 223.591,35  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 175.314,49 lek 206.252,35  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 288.821,37 lek 339.789,85  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 144.372,11 lek 169.849,54  - 15%

Zjarrit Bioethanol dhe vatrat e dyshemesë të dizajnit italian për dhomën e ndenjes ose zonën e ndenjes

Një ide e përkryer për ata që kanë një zonë të gjallë me një dhomë të madhe të jetesës dhe unë dua një fireplace që përveç që është bukur estetikisht është edhe praktik dhe miqësor ndaj mjedisit. Por e përkryer edhe për ata që kanë hapësira në natyrë, ku dëshirojnë të vendosin një zjarrit tokësor.

Gama e produkteve të propozuara sillet nga vatrat e zjarrit bioethanol tokësor, ideale për tu vendosur në qendër të dhomës, siç janë ato të bëra me kutinë prej xhami ose për të qenë origjinale me strukturën trekëndore metalike, deri në ato me dimensione më të reduktuara.as zjarrit bioethanol çeliku në formë sferë.
Llojet e dizajnit ndryshojnë nga ato më të thjeshtat, për ata që e duan një stil minimal dhe të matur, tek ata që janë më të hollësishëm dhe origjinalë, deri te mendjet më eksentrike.
Farëdo stili që po kërkoni, në Viadurini do të gjeni produkte të prodhuara nga materiale me cilësi të lartë.

Zbuloni të gjithë koleksionin e vatrave moderne dhe cilësore të zjarrit bioethanol modern. Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për sqarime të mëtejshme dhe t'ju japë më shumë informacione rreth produkteve. Ju mund të na gjeni në numrin tonë të telefonit, në bisedën tonë ose në adresën tonë të postës elektronike.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në