Pouf - Mobilje Projektimi të Bëra në Itali

73 Produkte
Viadurini Living
Lekë 29,378 Lekë 36,723  - 20%
Viadurini Living
Lekë 117,447 Lekë 146,809  - 20%
Viadurini Living
Lekë 28,588 Lekë 35,735  - 20%
Viadurini Living
Lekë 18,180 Lekë 22,725  - 20%
Viadurini Living
Lekë 14,492 Lekë 18,114  - 20%
Viadurini Living
Lekë 12,252 Lekë 15,315  - 20%
Viadurini Living
Lekë 9,617 Lekë 12,021  - 20%
Viadurini Classic
Lekë 24,636 Lekë 30,795  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 9,551 Lekë 11,939  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 9,551 Lekë 11,939  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 113,166 Lekë 141,457  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 91,890 Lekë 114,862  - 20%
Viadurini Living
Lekë 25,755 Lekë 32,194  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 122,453 Lekë 153,067  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 134,376 Lekë 167,970  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 45,517 Lekë 56,896  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 62,379 Lekë 77,974  - 20%
Viadurini Living
Lekë 58,691 Lekë 73,363  - 20%
Viadurini Living
Lekë 58,032 Lekë 72,540  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 111,453 Lekë 139,316  - 20%
Faqe 1 të 2

Qilim dizajni i punuar me dorë me kuti për të kombinuar rehatinë me shërbimin - Made in Italy.

Poufs janë objektet e dizajnit të madhësive dhe formave të ndryshme që mund t'i japin një dhome të gjallë ose dhoma gjumi një prekje origjinaliteti.
Poufs që ne ofrojmë në këtë seksion janë qese pouf kontejnerë, ose stolet e këmbëv.

Ajo që i dallon ato nga mobiljet e tjera të projektimit, si divanet ose kolltuqet, janë ngjyrat dhe forma.
Gjithmonë ngjyra shumë të ndritshme me modele klasike ose moderne, ata dinë të rinovojnë një mjedis duke i dhënë stil dhe origjinalitet.
Rreth formave mund të gjeni karremin e këmbëve me linja klasike, rrumbullakëta ose katrore ose çantën e fasules më të zakonshme që në më pak se asnjë kohë bëhen vende të rehatshme dhe të këndshme. Bukuria e këtyre plotësimeve arrin pikërisht në aftësinë për të mbushur një hapësirë boshe në dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit duke i dhënë një hapësirë të re pa asnjë lloj ndërhyrje strukturore.

Në dyqanin tonë online Viadurini ne ofrojmë një larmi idesh për të dekoruar hapësirat tuaja. Si gjithmonë, ne zgjedhim vetëm më të mirët për sa i përket cilësisë dhe çmimit, duke ju ofruar produkte origjinale dhe unike.
Ne jemi në shërbimin tuaj për t'ju këshilluar artikujt më të përshtatshëm për ju në përputhje me nevojat dhe shijet tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro