Memory Foam dhe Dyshekët Latex - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
36 Produkte
Viadurini Night Design
lek 104.855,95 lek 143.329,70  - 27%
Viadurini Night Design
lek 80.535,75 lek 110.138,61  - 27%
Viadurini Night Design
lek 56.115,87 lek 76.748,17  - 27%
Viadurini Night Design
lek 110.537,30 lek 151.203,86  - 27%
Viadurini Night Design
lek 85.818,41 lek 117.514,40  - 27%
Viadurini Night Design
lek 59.704,10 lek 81.034,10  - 26%
Viadurini Night Design
lek 101.168,04 lek 138.445,73  - 27%
Viadurini Night Design
lek 77.844,57 lek 106.550,38  - 27%
Viadurini Night Design
lek 56.713,90 lek 77.645,23  - 27%
Viadurini Night Design
lek 130.471,89 lek 178.514,26  - 27%
Viadurini Night Design
lek 100.869,03 lek 137.847,70  - 27%
Viadurini Night Design
lek 89.207,30 lek 121.999,69  - 27%
Viadurini Night Design
lek 47.444,32 lek 64.887,10  - 27%
Viadurini Night Design
lek 114.823,24 lek 157.084,57  - 27%
Viadurini Night Design
lek 89.506,31 lek 122.398,39  - 27%
Viadurini Night Design
lek 99.174,59 lek 135.754,55  - 27%
Viadurini Night Design
lek 85.220,38 lek 116.517,68  - 27%
Viadurini Night Design
lek 89.207,30 lek 121.999,69  - 27%
Viadurini Night Design
lek 70.269,44 lek 96.084,72  - 27%
Faqe 1 të 2

Dyshek kujtese ose latex për gjumë të rehatshëm në dhomën e gjumit të dizajnuar në Itali.

A i dini të gjitha avantazhet e gjumit në një dyshek kujtese?
Në Viadurini ne ofrojmë për klientët tanë vetëm më të mirët në treg.
Kjo është arsyeja pse sot ne kemi vendosur t'ju ofrojmë këto dyshekë të bukura të shkumës së kujtesësprodhimit italian që mund t'i gjeni në shitje në internet në faqen tonë të internetit.

Shtë e rëndësishme të zgjidhni një dyshek që mund të mbështesë të gjithë peshën tuaj dhe ta mbani kolonën e rruazave në pozicionin e saktë.
Një dyshek kujtese quhet saktësisht sepse përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e trupit tonë duke e mbajtur atë të pandryshuar.
Dyshekët e kujtesës janë të përshtatshëm për dhimbjet e mesit, shpinës dhe qafës së mitrës; ato janë gjithashtu me frymë, higjienike, hipoallergjike, elastike dhe antimagnetike dhe nuk kanë pjesë metalike brenda.

Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për të zgjidhur të gjitha dyshimet tuaja në zgjedhjen e dyshekut të duhur dhe për të përgatitur një kuotë të personalizuar.
Për më tepër, nëse keni nevojë të blini një dyshek me porosi klikoni këtu dhe na dërgoni kërkesën tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në