Tekstil për Dhomën e Gjumit - Jastëkë Jastëk, Mbulesa Duvet, Batanije dhe Çarçafë

70 Produkte
Viadurini Textile
lek 43.499,61 lek 54.374,52  - 20%
Viadurini Textile
lek 34.172,81 lek 42.716,01  - 20%
Viadurini Textile
lek 85.088,01 lek 106.360,02  - 20%
Viadurini Textile
lek 58.636,57 lek 73.295,71  - 20%
Viadurini Textile
lek 40.288,76 lek 50.360,94  - 20%
Viadurini Textile
lek 78.819,18 lek 98.523,97  - 20%
Viadurini Textile
lek 53.055,78 lek 66.319,73  - 20%
Viadurini Textile
lek 73.773,52 lek 92.216,90  - 20%
Viadurini Textile
lek 115.667,70 lek 144.584,63  - 20%
Viadurini Textile
lek 46.710,50 lek 58.388,11  - 20%
Viadurini Textile
lek 83.559,02 lek 104.448,78  - 20%
Viadurini Textile
lek 121.248,50 lek 151.560,63  - 20%
Viadurini Textile
lek 80.959,75 lek 101.199,69  - 20%
Viadurini Textile
lek 83.711,93 lek 104.639,91  - 20%
Viadurini Textile
lek 120.025,32 lek 150.031,64  - 20%
Viadurini Textile
lek 7.644,93 lek 9.556,15  - 20%
Faqe 1 të 3

Bluza luksoze për dhomën e gjumit, produkte prej liri italiane si: batanije, çarçafë, jastëk, çanta jastëk dhe mbulesa duvet.

Dhoma gjumi është një vend jashtëzakonisht i rehatshëm dhe relaksues, pasi i tillë meriton të zbukurohet me produktet më të mira të përshtatura.
Në këtë seksion mund të gjeni batanije dhe mbulesa duvet në pambuk ose liri për çdo sezon.
Fletët dhe jastëkët e cilësisë më të lartë, të punuara me dorë dhe të prodhuara nga rrobaqepësit dhe zejtarët më të mirë në territorin italian.

Për çdo informacion ose pyetje, mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të shërbimit, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në