Lavamane për Banjo - Made in Italy

  • Komente :
  • : 4,9
692 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 458.096,88 lek 687.145,33  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 321.345,60 lek 482.018,39  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 327.226,30 lek 490.889,28  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 253.069,62 lek 379.654,26  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 209.412,86 lek 314.169,15  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 305.397,92 lek 458.096,88  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 93.094,54 lek 139.641,81  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 31.995,02 lek 48.042,37  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 112.730,11 lek 169.145,00  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 71.266,16 lek 106.949,08  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 95.985,06 lek 144.027,41  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 75.352,75 lek 103.986,79  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 98.775,90 lek 136.310,73  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 92.097,80 lek 127.094,97  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 80.336,39 lek 110.864,23  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 65.285,78 lek 90.094,38  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 58.607,69 lek 80.878,62  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 63.292,32 lek 88.609,25  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 222.171,01 lek 252.028,04  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 26.313,65 lek 29.871,98  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 45.052,17 lek 51.132,22  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 73.558,63 lek 83.426,26  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 64.488,40 lek 81.632,15  - 21%
Faqe 1 të 15

Lavamanët e konsolës dhe lavamanët e dizajnit në versione countertop ose kolonë ose ndërthurje për banjën e bërë në Itali.

Modelet janë të shumta si dhe materialet e përdorura për prodhimin e tyre.

Nëse dëshironi të krijoni një banjë moderne dhe vërtet origjinale, në këtë pjesë mund të gjeni ide dhe propozime vërtet unike. Mbytet e banjës të propozuara këtu janë bërë të gjitha nga materiale dhe forcë me cilësi të lartë, kanë forma më të ndryshme dhe janë të dizajnuara për shtëpinë dhe dizajnin modern.
dyqanin tonë online do të gjeni modele lavamanë i mbështetur në mobilje ose lavamanit të pezulluar dhe për ata që kanë një banjë të madhe gjithashtu lavamanet e dyfishta.

Në lidhje me materialet do të gjeni të dy lavamanët qeramikë, me një stil më klasik,përshtatshëm me ngjyra, pellgje për larje guri për ata që duan copa unike dhe veçantinë e gurit të gdhendur. Ose mbytet prej druri të çmuar për ata që e duan kontaktin me natyrën. Dhe për ata që e duan stilin modern, kemi lavaman metalik ose lavaman betoni.

Nëse ju kemi intriguar, mos hezitoni të na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja, të përgatisë një kuotë të personalizuar dhe t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në