Made in Italy

Countertop qeramike portokalli me shkëlqim me model zebra, bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: GLOSSY 5
lek 115.238,38 lek 135.574,56 -15%
Material qeramikë
Masat L59,5xW43xH (ana e poshtme) 9 H (ana më e lartë) 18,5 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Lavaman tavoline me qeramike zebër qeramike të bëra në Itali Glossy
Lavaman i pjerrët, me një formë të butë dhe të zgjatur, i karakterizuar nga një rrjedhje e vazhdueshme e rrjedhjes së ujit.

Ky lavaman mund të personalizohet duke zgjedhur midis përfundimeve dhe dekorimeve të ndryshme: për të kërkuar informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar, shkruani në clienti@viadurini.it.

Matjet: L 59.5 x D 43 x H pjesa e poshtme 9 H pjesa e lartë 18.5 cm

NB: Për pastrim, ne rekomandojmë fuqimisht përdorimin e produkteve jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimet.
Çezmat nuk përfshihen në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në