Kolltuqe Zyre - të Mobiloni Studion tuaj me Stil

Kolltuqe Zyra e dizajnit modern të bëra në Itali. Kolltuqe zyre me rrota per tu pershtatur me tavolinen e zyres apo te shtepise. Dizajn i thjeshtë dhe linja të buta për një kolltuk të rehatshëm dhe funksional.
75 Produkte
Faqe 1 të 4

Karriget e zyrave ergonomike në lëkurë ose pëlhurë për studiot ose zyrat e punës për dizajn modern, të bëra në Itali.

Kolltuqe e zyrave, të propozuara në këtë pjesë të faqes sonë, janë krijuar dhe ndërtuar që zyrat ose zyrat profesionale të kombinohen me tavolina moderne.
Kështu që ju jeni një sekretar i thjeshtë ose pronar i një kompanie, keni një ulur në gjendje të mbështesë shpinën nga pjesa e poshtme e shpinës dhe e gjithë shtylla kurrizore është thelbësore për shëndetin fizik të qëndrueshëm.

Në këtë katalog kemi mbledhur kolltuqet më të mira ergonomike të zyrave për dizajn modern, të cilat mund t’i gjeni në treg me çmime vërtet të jashtëzakonshme.
Karriget e bëra në Itali janë bërë nga materiale me cilësi të lartë, të cilat lejojnë që ajo të zgjasë me kalimin e kohës duke ruajtur karakteristikat e tyre teknike.
Prodhuar me tapiceri lëkure ose pëlhure të personalizueshme për sa i përket ngjyrave dhe përfundimeve.

Nëse keni ndonjë pyetje ose dyshim, stafi ynë është i gatshëm t'ju ndihmojë ju gjatë gjithë procesit të blerjes: nga mbledhja e informacionit në fletët e produktit deri në mënyrat e pagesës dhe të transportit. Vëmendja jonë në zgjedhjen e produkteve me cilësi ka qenë gjithmonë shumë e lartë: ne duam t'ju garantojmë një blerje të sigurt dhe të lehtë të produkteve rezistente me kalimin e kohës dhe të bëra me materiale me cilësi të lartë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në