Shndërrimi i Tavolinës nga Tavolina Kafeje në Tavolina Darke - E bërë në Itali

  • Komente :
  • : 4,8
Tavolina transformuese që mund të shndërrohet në tavolina të dhomës së ndenjes ose kuzhine në disa hapa të thjeshtë. Këto tavolina kafeje transformuese janë  praktike dhe funksionale,  ato gjithashtu kanë një  dizajn të bërë të gjithë në Itali. 
28 Produkte
Viadurini Living
lek 118.909,84 lek 166.553,50  - 29%
Viadurini Living
lek 182.800,19 lek 255.960,13  - 29%
Viadurini Living
lek 221.273,95 lek 308.487,78  - 28%
Viadurini Living
lek 286.858,75 lek 357.825,90  - 20%
Viadurini Living
lek 115.819,97 lek 139.009,87  - 17%
Viadurini Living
lek 187.086,13 lek 224.627,95  - 17%

Tabelat e transformatorëve në tabela për kursimin e hapësirës: të rehatshme, elegante dhe me një dizajn praktik italian.

Në këtë pjesë do të gjeni tabelat ideale për dhomën tuaj të jetesës. Dizajn unik dhe i krijuar posaçërisht për të qenë praktik dhe funksional.
Shndërroni tryezën tuaj të kafesë në një tryezë të mrekullueshme dhe të madhe për të mirëpritur mysafirët tuaj pa lëvizur mobilje dhe me një kalim të shpejtë.

Për çdo informacion ose kërkesë, kontaktoni shërbimin tonë falas të Shërbimit të Ndihmës, ne do të jemi të lumtur t'ju ofrojmë përgjigje brenda një kohe të shkurtër për të gjitha pyetjet tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në