Kornizë Fotografike Kristal ose Argjend me Dekore - Made in Italy

32 Produkte
Viadurini Decor
lek 11.163,37 lek 16.745,05  - 33%
Viadurini Decor
lek 15.548,99 lek 23.323,47  - 33%
Viadurini Decor
lek 15.548,99 lek 23.323,47  - 33%
Viadurini Decor
lek 5.282,66 lek 7.973,84  - 34%
Viadurini Decor
lek 16.246,70 lek 22.725,43  - 29%

Korniza fotografike tavoline të zbukuruara me argjend ose kristal të mjeshtërisë italiane

foto korniza e propozuar në katalogun tonë janë autentike veprat e artit në kuadër kujtimet tuaja me elemente të çmuar dhe dekorime.

Kornizat e fotografive kanë qenë gjithmonë një nga aksesorët më të përdorur të arredimit në shtëpi, pasi ju lejojnë të arredoni hapësirat tuaja duke nxjerrë në pah momente, ngjarje, njerëz apo peizazhe që kanë pasur një hapësirë ​​sa në zemër, ashtu edhe në shtëpinë e tyre.

Këto foto korniza tryezë janë bërë në Itali nga mjeshtrit të aftë në përpunimin e dy materialeve të veçanta dhe të çmuara: argjendi dhe kristal.
Përveç tryezës së kornizës ka edhe korniza të bukura me temë për fëmijërinëtë fëmijëve dhe album kornizë.

Për çdo informacion ose pyetje, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë për çdo eventualitet që mund të keni.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në