Kuzhina për Jashtë - Lumturia për të Gatuar në Natyrë

7 Produkte

Kuzhinë në natyrë për kopsht ose pishinë, stili dhe cilësia e materialeve italiane për një produkt luksoz dhe rezistent.

Dëshiron të organizosh një darkë me miqtë në kopshtin tënd të bukur? A ju pëlqen të përgatisni pije të freskëta për miqtë, së bashku me meze të shijshme?
Ne kemi një lajm fantastik për ju, ju nuk duhet të mbylleni veten në kuzhinë për ta bërë atë! Në këtë seksion të faqes sonë të internetit ju tregojmë modelet më të mira të kuzhinës në natyrë. Jemi të sigurt që këto kuzhina do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja.

Këto kuzhina në natyrë janë bërë me materiale të veçanta dhe Innovaive, çelik inox dhe dru të ngurtë dru tik që krijojnë linja elegante dhe rezistente. Për më tepër, të gjitha kuzhinat kanë rrota për t'i lëvizur ato në mënyrë të qetë aty ku ju nevojitet dhe një mbulesë mbrojtëse e papërshkueshme nga uji për t'i mbrojtur ato nga moti.

Karrocë mund të ketë lloje të ndryshme të cooktops:
 • pllaka një zonë, teknologjia e fundit e induksionit;
 • wok, tipik i kuzhinës orientale, ju mund të gatuani çdo ushqim në avull, një nxehtësi të ulët ose ta skuqni atë;
 • pllaka teppanyakia bazuar në teknologjinë e induksionit që ju lejon të skuqeni fort pa kufij në madhësinë e tave;
 • dhe në skajet më të njohura skarë.
Shumë janë aksesorët e disponueshëm për të gjitha kuzhinat, si mbajtësi i shisheve, dërrasat prerëse dhe sirtarët për të bashkuar të gjitha mjetet tuaja.

Si mund ta imagjinoni se çfarë e bën këtë produkt unik dhe funksional është mundësia për ta rregulluar atë. Ju mund të zgjidhni ku vendosni elementët e ndryshëm kur e blini!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në