Kolltuqe - Bërë me Materiale me Cilësi të Lartë

  • Komente :
  • : 5,0
196 Produkte
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Viadurini Living
lek 97.978,51 lek 137.249,65  - 29%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Viadurini Living
lek 71.266,16 lek 99.772,62  - 29%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Innovation
lek 125.787,26 lek 141.037,23  - 11%
Viadurini Living
lek 131.169,60 lek 183.597,58  - 29%
Viadurini Living
lek 83.326,59 lek 108.344,50  - 23%
Viadurini Living
lek 112.829,79 lek 157.981,62  - 29%
Viadurini Living
lek 194.162,91 lek 271.907,81  - 29%
Viadurini Living
lek 101.467,06 lek 131.867,31  - 23%
Viadurini Living
lek 54.919,79 lek 76.947,52  - 29%
Faqe 1 të 5

Masazhet dhe kolltuqet skandinave ose pajimet e dizajnit për hapësirat ku rehatia është thelbësore.

Kolltuku është padyshim një element mobiljesh që i jep një sens të plotë dhe harmonik një dhome ndenjeje. Ne ju flasim juve që keni në dispozicion një hapësirë të madhe për të siguruar, nëse kërkoni një kolltuk të rehatshëm pranë divanit në dhomën e ndenjes kjo pjesë është e përkryer për ju!

Do të gjeni një katalog të madh të kolltukëve me shumë forma dhe madhësi, kolltuqe të vogla vintage kolltuqeve pranë të mëdha moderne. Komoditeti mbetet, në çdo rast, protagonist. Estetika ka një rol të rëndësishëm, por gjithmonë në shërbim të funksionalitetit dhe rehatisë.

Për t'ju ndihmuar në kërkimin tuaj ne kemi ndarë seksionin në nën-kategori të ndryshme: kolltuqet klasike për ata që e duan të kaluarën dhe duan të rikrijojnë stilin barok në shtëpinë e tyre; kolltuqet e masazhit, masazhi i tyre modern dhe funksional do t'ju lë aq të qetë sa të mos doni të ngriheni! Karriget skandinave të dizajnit me një formë të veçantë për ata që e duan unike dhe origjinalitet dhe së fundi qeskën e butë dhe funksionale si enë dhe si vend shtesë nëse keni shumë të ftuar.

Farë po pret? Zgjidhni kolltukun që do të kompletojë mobiljet e dhomës tuaj të jetesës duke ju dhënë një produkt të dizajnit të vërtetë të bërë në Itali!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në