Peshqir Pambuku - Tekstile Luksoze e Prodhuar në Itali

8 Produkte
Viadurini Textile
lek 11.609,05 lek 13.657,70  - 15%
Viadurini Textile
lek 4.167,35 lek 4.902,76  - 15%
Viadurini Textile
lek 6.251,02 lek 7.354,15  - 15%
Viadurini Textile
lek 4.167,35 lek 4.902,76  - 15%
Viadurini Textile
lek 5.060,35 lek 5.953,35  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 5.209,19 lek 6.128,45  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 5.209,19 lek 6.128,45  - 15%

Peshqir pambuku me cilësi të lartë për dizajnin e banjës, të bërë në Itali.

Towdo peshqir është zgjedhur të jetë një aksesor i shkëlqyeshëm për të lejuar të gjithë anëtarët e familjes të thajnë duart, fytyrën dhe çdo pjesë të trupit, dhe në të njëjtën kohë një aksesor elegant tekstili për të furnizuar banjën.

Zgjedhja e peshqirit të duhur nga një katalog i madh si i yni është i dobishëm për ata që duan të blejnë produkte tekstili për banjën që janë të qëndrueshme, të buta, të lira dhe me cilësi italiane pa dyshim.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në