Mbajtës i Druve të Zjarrit Çeliku - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
Mbajtëset e drurit metalik funksional dhe dizajn të bërë me materiale të cilësisë së lartë për vatrat dhe sobat me pelet. Mbajtës i trungut të hekurt me një stil të thjeshtë të prodhuar nga zejtarët më të mirë italianë.
38 Produkte
Faqe 1 të 2

Mbajtëse e druve të zjarrit prej hekuri për fireplace me model artizanal italian

Uchwyty na drewno kominkowe w naszym projekcie, wykonane z malowanego żelaza lub stali , w 100% wyprodukowane we Włoszech, pluhur të veshur me bojë jo toksike me cilësi të lartë, janë krijuar dhe ndërtuar për t'i bërë ballë kohës dhe motit. ato mund të përdoren si brenda ashtu edhe jashtë shtëpive tuaja.

Në katalogun tonë mund të gjeni mbajtës të gjatë të druve të zjarrit me dekorime në pjesën e përparme si ajo e një peme apo një tulipani, dru zjarri çeliku të ulët me vija katrore gjithashtu të disponueshme me anët e mureve prej xhami transparente dhe për ata që e duan origjinalitetin dhe duan një dru zjarri në mur mbajtës, propozimi ynë është një mbajtës gjashtëkëndor i druve të zjarrit. Të gjitha produktet e ofruara këtu janë bërë nga materiale me cilësi të lartë.

Zgjidhni më të përshtatshmet për nevojat tuaja dhe nëse keni nevojë për më shumë informacion ose një vlerësim të personalizuar mos hezitoni të na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur të ju ndihmojë të zgjidhni modelin e duhur për ju dhe t'ju ndihmojnë gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në