Lavamane në Dru të Ngurtë dhe Dru Tik - Prodhim në Itali

10 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 37.477,03 lek 51.431,24  - 27%
Viadurini Bathroom
lek 90.702,38 lek 108.145,16  - 16%
Viadurini Bathroom
lek 123.096,10 lek 146.818,25  - 16%
Viadurini Bathroom
lek 100.470,33 lek 119.707,21  - 16%
Viadurini Bathroom
lek 123.096,10 lek 146.818,25  - 16%
Viadurini Bathroom
lek 122.099,37 lek 145.622,18  - 16%
Viadurini
lek 42.061,98 lek 47.643,67  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 60.999,84 lek 72.761,26  - 16%
Viadurini Bathroom
lek 122.099,37 lek 145.622,18  - 16%

Lavamanët dhe lavamanët prej druri për banjën me dizajn modern dhe klasik: dru bambu, dru tik ose fosile.

Dizajni inovativ dhe materialet me cilësi të lartë janë fjalët kryesore të këtyre pellgjeve të projektuesve.

Një lavaman prej druri me dizajn thyen rregullat e lavamanit tradicional qeramik, duke ofruar një strukturë me venat e sharmit natyror që rikrijojnë një relaks natyral dhe të këndshëm.
Për më tepër, shumë nga lavamanët prej druri të dizajnit që gjenden në Viadurini janë punuar me dorë dhe për këtë arsye janë pjesë unike dhe ekskluzive, sepse ato nuk mund të prodhohen në seri. Në dyqanin tonë online ju mund të zgjidhni lavamanin tuaj prej druritryezë ekskluzive në një formë të rrumbullakët, drejtkëndëshe apo edhe në forma origjinale të bëra prej bambu, tik  druri ose dru fossilezed.

Një këshillë për mirëmbajtje? Pastroni vetëm me ujë, mos përdorni produkte zbardhues ose pluhur ose detergjentë kimikë.

Zgjidhni lavamanin prej druri më të përshtatshëm për banjën tuaj dhe na kontaktoni duke shkruar në adresën tonë të postës elektronike, në bisedën e duhur ose duke na telefonuar në numrin fiks ose whatsapp që gjeni në faqen tonë. Një staf i sjellshëm dhe i trajnuar do t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes dhe do t'u përgjigjet kërkesave tuaja për informacion.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në