Ora Moderne për Mur Katrore dhe të Rrumbullakëta - të Prodhuara në Itali

  • Komente :
  • : 5,0
Ora moderne e murit e bërë nga materiale me cilësi të lartë me një stil minimalist dhe thelbësor. Së bashku me orë muri shumëngjyrëshe me dekorime të ndryshme abstrakte dhe të frymëzuara nga natyra.
109 Produkte
Faqe 1 të 5

Ora moderne e murit, për një mur me një dizajn unik dhe italian.

Orët moderne të mureve janë shumë të njohura: pajisje shtesë dhe funksionale  për jetën e përditshme që gjithmonë të dini kohën e saktë, por edhe estetikisht të dobishme kur dëshironi të dekoroni shtëpinë tuaj ose një dhomë takimesh zyre.

Këto orë muri janë gjithashtu të përshtatshme për t'u përdorur në zyrë, ose në përgjithësi në vende publike siç janë bare, restorante ose salla pritjeje. Ora moderne e mureve është e disponueshme me lloje të ndryshme të numrave dhe numrave ( numrat romakë, numrat modernë) të cilat tregohen në xhamin e qelqit 
ose drejtpërdrejt në strukturën metalike të orës (marrë me prerje lazer ose shtuar si elemente të veçantë gjithmonë në metal dhe me ngjyrosje shpesh të kundërta).
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në