Këllëf Jastëku për Jastëkët e Krevateve në Liri të Pastër dhe Pambuku të Bëra në Itali

34 Produkte
Viadurini Textile
lek 9.967,29 lek 13.954,21  - 29%
Viadurini Textile
lek 17.243,42 lek 24.120,86  - 29%
Viadurini Textile
lek 13.057,15 lek 18.240,15  - 28%
Viadurini Textile
lek 12.658,47 lek 17.741,78  - 29%
Viadurini Textile
lek 7.475,47 lek 10.665,00  - 30%
Viadurini Textile
lek 3.089,86 lek 4.485,28  - 31%
Viadurini Textile
lek 3.089,86 lek 4.485,28  - 31%
Viadurini Textile
lek 3.089,86 lek 4.485,28  - 31%
Viadurini Textile
lek 5.083,32 lek 7.624,98  - 33%
Viadurini Textile
lek 5.083,32 lek 7.624,98  - 33%
Viadurini Textile
lek 5.083,32 lek 7.624,98  - 33%

Jastëkë prej liri dhe pëlhurë jastëkë për jastëkë që mund të marrin frymë dhe hipoallergenik të bëra nga artizanë të industrisë së tekstilit

Jastëkëtjastëkut janë objekte me rëndësi ekstreme. Jastëk jastëk në të cilin është i vendosur jastëku duhet të jetë i një materiali cilësor. Liri është një material tradicionale lidhur me mirëqenien.

Në të kaluarën është përdorur edhe në prodhimin e rasteve të jastëkut, sepse ato janë të frymëmarrjes, hipoallergjike dhe termoreguluese. Rastet e jastëkëve prej liri janë të freskëta në verë, të buta dhe të ngrohta në dimër.

Jastëkët e shtresave prej liri janë larë me makinë në 40° dhe nuk duhet të jenë të hekurosura. Setdo grup jastëkësh përbëhet nga dy jastëkë jastëkësh.

Për çdo informacion ose pyetje, shkruani ose telefononi shërbimin tonë Ndihmë Desk
ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju ndihmojmë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në