Mobilje Ndriçuese - Made in Italy

62 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 65.983,50 lek 95.676,07  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 172.334,53 lek 249.885,07  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 97.978,51 lek 142.068,84  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 102.663,14 lek 148.861,55  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 47.145,30 lek 68.360,69  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 170.540,42 lek 247.283,61  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 99.872,30 lek 144.814,83  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 164.859,06 lek 239.045,64  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 161.071,49 lek 233.553,65  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 76.349,49 lek 110.706,74  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 232.636,67 lek 322.292,48  - 28%
Viadurini in the Garden
lek 116.816,69 lek 162.591,51  - 28%
Faqe 1 të 3

Vazo të lehta LED për të dekoruar me shkëlqim pishinën, kopshtin ose pjesën e jashtme të shtëpisë tuaj me luksin e Made in Italy.

Në këtë pjesë të katalogut tonë në internet duam t'ju ofrojmë një seri dritash dekorative në natyrë për të krijuar efekte të veçanta speciale që japin atë prekje pothuajse nga "kopshti i magjepsur" i përrallave.

Mobilje në natyrë që gjatë ditës marrin formën e vendeve ulëse, tabela lineare dhe minimale, vazo të bardha, llamba dhe skulptura. Të gjitha këto objekte mobiljesh në mbrëmje, kur dielli perëndon, shndërrohen në pika të bukura me gaz, që ndriçojnë kopshtin ose pishinën tuaj.
Jo vetëm estetikë dhe origjinalitet: çudia e mobiljeve të ndritshme të kopshtit është e kombinuar me funksionalitetin e tyre, sepse ato janë bërë nga materiale rezistente ndaj elementeve dhe kushteve më të prirura të motit.
Për të dhënë një shembull praktik, vazo të bukura të dritës LED të disponueshme në madhësi dhe forma të ndryshme. Vazo të afta për të krijuar efekte jashtëzakonisht homogjene të dritës si në të bardhë ashtu edhe në shumëngjyrësh. Por nuk është vetëm estetikë dhe dizajn. Këto vazo të ndritshme në natyrë në versionin shumëngjyrësh, ofrojnë gjithashtu të gjithë mirëqenien psikofizike të kromoterapisë, duke u mbështetur në vetitë e njohura terapeutike të ngjyrave.

Po kërkoni dritat dekorative në natyrë me format më të sofistikuara? Nëse po kërkoni diçka me një personalitet më të fortë dhe më spektakolar, atëherë koleksioni i markës së ndriçimit Myyour nuk do t'ju zhgënjejë! Baby Love llamba lundruese në formë trëndafili, llamba gjigande Tulip dhe siluoutte femërore si Penelope, karrige imagjinare, elefantë të këndshëm dhe të rehatshëm për fëmijë, të cilët të rriturit dhe fëmijët nuk do të mund t'i rezistojnë, janë vetëm disa nga objektet e dizajnit të dizajnuara nga marka italiane Myyour, i bërë me një sintezë të veçantë polietileni të quajtur Poleasy®.

Me vetëm disa elemente të ndritshme arreduese, ju mund ta bëni kopshtin tuaj unik dhe të veçantë në mbrëmje dhe gjatë natës.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në