Ndriçimi - Llamba Varëse Vintage

  • Komente :
  • : 4,8
131 Produkte
Viadurini Lighting
lek 177.816,55 lek 247.165,00  - 28%
Viadurini Lighting
lek 38.075,07 lek 52.924,34  - 28%
Viadurini Lighting
lek 55.517,84 lek 77.169,79  - 28%
Aldo Bernardi
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
Viadurini Lighting
lek 12.658,47 lek 14.851,26  - 15%
Viadurini Lighting
lek 13.356,18 lek 16.745,05  - 20%
Toscot
lek 28.705,81 lek 41.663,30  - 31%
Toscot
lek 82.529,20 lek 119.707,21  - 31%
Toscot
lek 41.663,30 lek 60.401,81  - 31%
Toscot
lek 7.973,84 lek 11.562,07  - 31%
Toscot
lek 5.880,71 lek 8.571,87  - 31%
Toscot
lek 29.403,52 lek 42.660,03  - 31%
Toscot
lek 30.200,91 lek 43.756,43  - 31%
Faqe 1 të 3

Për shtëpinë tuaj të dizajnit ju rekomandojmë llamba varëse vintage për realen e bërë në Itali.

Do të gjeni zgjidhje të ndryshme që do t'ju përgjigjen në mënyrë të përsosur kërkesave tuaja për një ndriçim elegant që nuk kalojnë pa u vënë re.

Llambat e kësaj kategorie janë zgjedhur me kujdes nga stafi ynë për të siguruar për secilin klient vetëm më të mirën e ndriçimit.
Këto pjesë të mobiljeve dallojnë për dizajnin e tyre unik dhe të ri, duke i dhënë një prekje stilit të cilësisë së mirë dhe të rafinuar mjedisit tuaj. Diversifikuar midis tyre për nga dimensioni, dizajni, materiali dhe ngjyra, llambat janë të dizajnuara për ata që nuk duan të heqin dorë nga një kujtesë për vitet e kaluara.

Zbuloni të gjitha propozimet në katalogun tonë dhe trajtojeni veten me një pjesë të mobiljeve plot stil dhe dizajn. Me disa klikime të thjeshta do të merrni një llambë të bukur të pezulluar për të siguruar hapësirën tuaj dhe nëse keni ndonjë pyetje ose dyshim mos dilni për të kontaktuar stafin tonë përmes formatit të veçantë, përmes postës elektronike ose përmes telefonit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në