Prodhuar në Itali Mbulesa Tavolinash prej Liri me Cilësi të Lartë - Tekstile Tavoline

36 Produkte
Viadurini by Marchi 1633
lek 82.529,20 lek 111.434,35  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 82.529,20 lek 111.434,35  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 51.829,93 lek 69.970,41  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 31.496,65 lek 42.560,35  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 30.699,27 lek 41.463,95  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 9.568,60 lek 12.957,49  - 26%

Mbulesa tavolinash prej liri të pastra të bëra në Itali për dhomën e ngrënies ose kuzhinës.

Zbuloni zgjedhjen tonë të mbulesave të tavolinavepastra të punuar me mjeshtëri nga mjeshtrit mjeshtër të aftë në sektorin italian të tekstilit.

E gjithë cilësia dhe përvoja e lartë e akumuluar gjatë viteve të suksesit në sektorin e rrobaqepësisë janë të përqendruara në këto mbulesa tavolinash për dhomën e ngrënies ose kuzhinës.

Liri është një material i vlefshëm që nga natyra është hypoallergenic, antibacterial dhe higjienike në sajë të absorbency e saj dhe avullimit të shpejtë, edhe në sajë të strukturës së tij nuk do t'i mbajë papastërtitë, kur ajo është larë.

Mbulesat e mbulesave të tavolinave mund të lahen në mënyrë të sigurt në lavatriçe në 40 gradë, duke shmangur ciklin e rrotullimit, ndërsa për shiritin do të jetë e mjaftueshme për t’i hekurosur ato me hekur jo shumë të nxehtë, duke u kujdesur që ta kaloni në qëndisjet nga e kundërta.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në