Divane Kopshtesh - Sofas në Natyrë Qoshe

157 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 55.218,82 lek 80.137,05  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 132.864,05 lek 192.652,87  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 284.566,27 lek 370.600,97  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 152.001,25 lek 160.931,94  - 6%
Viadurini in the Garden
lek 209.113,85 lek 247.453,05  - 15%
Viadurini in the Garden
lek 114.225,21 lek 144.473,95  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 96.782,43 lek 136.463,23  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 114.823,24 lek 139.555,08  - 18%
Viadurini in the Garden
lek 196.754,41 lek 240.743,07  - 18%
Viadurini in the Garden
lek 355.633,09 lek 442.416,33  - 20%
Viadurini in the Garden
lek 189.278,94 lek 234.980,97  - 19%
Viadurini in the Garden
lek 295.430,63 lek 374.114,45  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 210.708,62 lek 297.099,15  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 286.759,08 lek 404.330,30  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 295.430,63 lek 374.114,45  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 327.724,67 lek 399.130,37  - 18%
Viadurini in the Garden
lek 170.341,08 lek 240.180,91  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 301.311,34 lek 360.622,72  - 16%
Viadurini in the Garden
lek 263.535,28 lek 301.034,24  - 12%
Faqe 1 të 7

Divane në natyrë për tarracën ose kopshtin me një stil modern ose dizajn klasik të cilësisë së mirë të bërë me materiale luksoze.

Divani i kopshtit është i domosdoshëm, thelbësor për të shijuar momente relaksimi në shtëpinë tuaj. Ju mund të zgjidhni divanin sipas shijes dhe stilit tuaj. 2 ose 3 sofa me ulëse, nga klasike në moderne, nga stili i cilësisë së mirë në industriale, nga vendi në provincal, secila prej tyre do të jetë në gjendje ta bëjë kopshtin tuaj ose tarracën tuaj unike.

Materialet e përdorura për sofrat e kopshtit janë të shumta, më të përshtatshmet për ata që duan të përdorin materiale natyrore, në stilin e cilësisë së mirë apo klasike janë sofat prej kopshtesh prej druri. Nga divanet në natyrë ka shumë lloje, të trajtuara posaçërisht për t'i bërë ballë motit të keq dhe problemeve klimatike. Iroko, një lloj druri afrikan shumë i përshtatshëm për rezistencën e tij në natyrë, dru tik, një dru shumë i çmuar, vendas në jug dhe jug-lindje të Azisë dhe është zakonisht një përbërës i pyjeve tropikale dhe subtropikale të Azisë. Patatja shpesh zgjidhet sepse është një material rezistent, por në të njëjtën kohë kërkohet, si dhe është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë.
Për ata që e duan një stil modern, një divan prej hekuri ose alumini do të jetë i përsosur, duke e shndërruar kopshtin tuaj në një strehë paqeje me një atmosferë përrallore. Për formën dhe ngjyrën është gjithçka bazuar në shijen tuaj personale plus jastekët do të jenë atje dhe më shumë divan do të jetë i rehatshëm!

Me ne ju mund të gjeni çdo zgjidhje dhe ngjyrë që ju preferoni, të gjitha produktet e paraqitura në katalog janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë rezultat i zgjedhjes së kujdesshme të bërë nga stafi ynë.
Mos harroni se për çdo dyshim na gjeni në dispozicionin tuaj. Do të jetë kënaqësi për ne të ju ndihmojmë të zgjidhni divanin modern ose klasik në natyrë që është i duhuri për ju! Zbuloni ofertat tona dhe blini në internet divanin e kopshtit të dizajnit modern të ëndrrave tuaja!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në