Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 dollapë divan në natyrë në pëlhurë dhe metalikë të bërë në Itali Dizajn - Selia

Kod: SELIADIV2
lek 326.329,25 lek 424.208,08 -23%

madein_italy

- +
Material
Metali dhe pëlhura
Koha e dërgimit
7 javë
Gjatësia (cm)
150
Thellësia (cm)
90
Lartësia (cm)
70
Viadurini in the Garden

Divan i hapur dy-vendesh në metal dhe 100% dizajn akrilik i ngjyrosur Pëlhura e bërë në Itali.

Divane me dy ulëse në natyrë   prodhuar plotësisht në Itali me materiale të papërpunuara me cilësi të lartë dhe karakterizohet nga një dizajn midis futuristic dhe retro për të krijuar një produkt jashtëzakonisht të gjithanshëm dhe praktik.
Struktura e saj e brendshme është bërë prej druri rezistent dhe përfshin një mbushje të mbyllur me pëlhurë akrilike në natyrë 100% të lyer të përdorur pikërisht për rezistencën e saj ndaj agjentëve atmosferikë , njollave, mykut dhe rrezet UV.
Këmbët në vend të kësaj janë bërë prej metali të pikturuar me pluhur termosetting në një përfundim mat. Ideale për ambiente të jashtme por edhe për ambiente të mbyllura, divani përfshin dy jastekë që mund të pozicionohen sipas dëshirës që e bëjnë produktin të gjithanshëm dhe modular.

Ngjyrat e sediljes :
  • të bardhë;
  • gri;
  • ecru;
  • mole;
  • black;
  • blu e lehte;
  • nenexhik jeshil;
  • kuqe.
NB: armët që nuk përfshihen në çmim , na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin "Kërkoni informacion".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi