Divan kopshti i madhësive të ndryshme në Abaca me jastëkë - Raziel

  • Kod: RAZIEL3
Lekë 113,293 Lekë 125,882 -10%
Material Abaca
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Divan i jashtëm Abaca i madhësive të ndryshme me jastëkë.

Divan i jashtëm 2 ose 3 vendesh i bërë nga fibra natyrale abaca me jastëkë të përfshirë në përfundimin standard " Ecrù ".

Divani i përket një koleksioni të tërë dhe të endura rigorozisht me dorë nga fibra natyrale abaca , me një kornizë solide prej druri dhe polirattan. I karakterizuar nga linja të drejta dhe thelbësore, ai përshtatet në mënyrë diskrete në çdo dhomë të shtëpisë.
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Produktet e këtij koleksioni janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të larta të lagështisë, ju rekomandojmë ta lejoni të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Madhësitë e disponueshme :
  • 2 vende : L 138 x D 80 x H 82;
  • 3 vende : L 178 x D 80 x H 82.
Përfundimi i jastëkëve : Ecru.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin korrekt të fibrës natyrale të abacës, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro