Rrobë Banjo prej Liri për Banjë dhe Dush - Tekstile Italiane

5 Produkte

Rroba rrobash prej liri të bëra në Itali për një stil elegant dhe të cilësisë së mirë

Ju mund të kombinoni rrobat e rrobave tona të liri të prodhuara me materialet mëmira të para me propozimet e peshqirëve në katalogun tonë, ose t'i zgjidhni ato në kontrast me pjesën tjetër të orendive tuaja, për t'i bërë ato të qëndrojnë me një prekje të veçantisë: cilido qoftë vendimi juaj, dizajni i tekstilitrrobat tona luksoze do të jenë të dukshme.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në