Dritat e Tavanit Industrial për Kuzhinë dhe Dhomën e Ngrënies - Ndriçim Shtëpie

Drita tavani industriale për të ndriçuar kuzhinat dhe dhomat e ndenjes, duke kombinuar hijeshinë e stilit industrial me komponentët e cil...
Lexoni të gjitha
4 Produkte
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në