Rafte dizajn - Për të Furnizuar Shtëpinë Tuaj

29 Produkte
Viadurini Living
lek 13.315,13 lek 15.664,86  - 15%
Viadurini Living
lek 25.955,50 lek 30.535,88  - 15%
Viadurini Living
lek 25.955,50 lek 30.535,88  - 15%
Viadurini Living
lek 25.955,50 lek 30.535,88  - 15%
Viadurini Living
lek 25.955,50 lek 30.535,88  - 15%
Viadurini Living
lek 12.955,26 lek 15.241,48  - 15%
Viadurini Living
lek 14.619,65 lek 17.199,58  - 15%
Viadurini Living
lek 15.969,16 lek 18.787,24  - 15%
Viadurini Living
lek 6.612,58 lek 7.779,50  - 15%
Viadurini Living
lek 12.910,27 lek 15.188,56  - 15%
Viadurini Living
lek 5.443,01 lek 6.403,54  - 15%
Viadurini Living
lek 6.027,80 lek 7.091,52  - 15%
Viadurini Living
lek 5.847,86 lek 6.879,84  - 15%
Faqe 1 të 2

Dizajnoni rafte muri, perfekte për të dekoruar zonën tuaj të banimit ose zonën tuaj të gjumit.

Një pjesë e mobiljeve që nuk është vetëm një dekoratë për muret tuaja, por edhe një objekt funksional për të mbajtur një dhomë të rregulluar.

Në katalogun tonë mund të gjeni rafte të ndryshme të montuara në mur në aspektin e stilit, formave dhe materialeve të përdorura, emëruesi i zakonshëm i të cilave është bërë nga zejtaria italiane.
Viadurini Decor do të gjeni raftet e mureve me një dizajn eksentrik dhe origjinal, të bëra me materialin novator Solid Surface. Me Le Zie di Milano në vend të kësaj protagonisti është druri, në esencat e tij të ndryshme, gjë që i jep jetë formave interesante dhe të pabotuara. Një stil më i thjeshtë, minimal dhe modern është ai i propozuar nga Viadurini Collezione Living, me raftet e tij të bëra nga pleksiglas.

Zgjidhni produktin që i përshtatet më së miri nevojave tuaja dhe mobilimit të shtëpisë tuaj. Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju dhënë më shumë informacion në lidhje me produktet tona ose për një vlerësim të personalizuar. Ju mund të na gjeni në chat në faqen tonë të internetit, në adresën tonë të postës elektronike ose në numrin e telefonit që gjeni në internet në faqen tonë të internetit. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në