Tabela Runner - Made in Italy Mbulesa Tavoline Luksoze

36 Produkte
Viadurini Textile
lek 14.153,55 lek 19.834,92  - 29%
Viadurini Textile
lek 18.040,81 lek 25.217,25  - 28%
Viadurini Textile
lek 14.352,91 lek 20.133,94  - 29%
Viadurini Textile
lek 20.931,31 lek 29.702,54  - 30%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini Kitchen
lek 14.452,58 lek 17.243,42  - 16%
Viadurini by Marchi 1633
lek 38.374,09 lek 51.829,93  - 26%
Viadurini Textile
lek 4.285,94 lek 6.428,91  - 33%

Përmirësoni kuzhinën tuaj me runner elegant të tryezave të bëra në Itali.

runner janë peshqire ngushtë dhe të gjatë të vendosur si një vend shënues ose si një pjesë të mobiljeve për një tryezë të projektimit, duke mbrojtur sipërfaqen e tabelës dhe duke shtuar një shënim të ngjyrës për një rast të veçantë.
Ne ju ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të përsosur për çdo lloj mobilje, në ngjyra dhe madhësindryshme për t’iu përshtatur sa më mirë kuzhinës tuaj.

Zgjidhni një nga më të përshtatshmet për mbrëmjet tuaja: pëlhura e shkëlqyeshme që funksionon vertikalisht mbi tryezën tuaj do t'ju lejojë të vendosni një pjesë kryesore të projektimit pa e vlerësuar stilin ose duke vendosur një tërthor për secilën çift të ftuarve.
Ju gjithashtu mund t'i përdorni ato për mëngjes ose një vakt të shpejtë të kombinuar me vendndodhjet në linjën tonë.

Tekstilet më të mira të prodhuara në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në