Karrige për Dush - Dizajni Perfekt për Banjën

2 Produkte

Stools dushi për banjë me një dizajn thjesht Italian: ideal për t'u çlodhur

Stool dush me dizajn modern për ata që duan të pushojnë gjatë një prej momenteve më të bukura të ditës.

Në këtë seksion do të gjeni jashtëqitjet prej druri dhe Plexiglas të punuara imët në formë për të arritur sa më mirë komoditetin dhe dizajnin.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në