Tavolina për Kafe të Kopshtit me Dizajn Modern dhe të Ulët - Prodhuar në Itali

191 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 68.774,34 lek 99.722,79  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 86.615,80 lek 125.592,91  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 32.991,75 lek 47.838,03  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 123.893,48 lek 185.890,05  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 49.437,79 lek 52.343,25  - 6%
Viadurini in the Garden
lek 81.034,10 lek 95.805,65  - 15%
Viadurini in the Garden
lek 48.142,03 lek 56.918,24  - 15%
Viadurini in the Garden
lek 54.919,79 lek 80.732,10  - 32%
Viadurini in the Garden
lek 53.424,71 lek 69.566,74  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 38.772,78 lek 54.669,62  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 32.892,07 lek 38.929,26  - 16%
Faqe 1 të 8

Tavolina të larta dhe të ulëta në natyrë për kopshtin ose barin me një dizajn modern italian me materiale të imëta Made in Italy.

Vera po vjen, ju mund të filloni të shijoni kopshtin tuaj duke pirë një pije të mirë dhe duke lexuar një libër. Një element thelbësor për të bërë këtë pamje idilike është tryeza e kafesë së kopshtit. Një mobilje thelbësore gjithashtu për të ftuar miqtë tuaj të pinë ose hanë diçka në kopshtin tuaj.

Objekti i këtij mobilimi nuk jep në ambientet e jashtme tuaj vetëm një stil unik dhe modern, por do të kontribuojë në arritjen e një ndreqjeje mikpritëse. Stili modern apo klasik nuk ka rëndësi, gjëja më e rëndësishme është që materialet e ndryshme që përdoren duhet të jenë rezistente me kohën. Në këtë seksion ne ju ofrojmë një zgjedhje më të gjerë: lloje të ndryshme të drurit, si dru tik, gotë përfshirë fibër qelqi për t’i dhënë një prekje elegante kopshtit tuaj ose aluminit për të krijuar një atmosferë magjepsëse. Kemi edhe tavolinat e kafes që kursejnë hapësirë që mund t’i grumbulloni pas përdorimit.

Për aktivitete të tilla si bare dhe restorante që kanë një hapësirë ​​të jashtme, ne kemi një zgjedhje të gjerë të tryezave të larta që mund të kombinohen me stol të jashtëm ose tavolina të ulëta që mund të kombinohen me kolltuqe të jashtme. Komoditeti dhe stili ideal për çdo ambient.

Të gjitha produktet janë rezultat i përzgjedhjes së vëmendshme të bërë nga stafi ynë, linjat udhëzuese që ndjekim gjatë zgjedhjes janë gjithnjë cilësia, risia, dizajni dhe natyrisht ato të bëra në Itali! Midis Markës mund të gjeni: Talenti, Vondom, Myyour dhe Viadurini in the Garden.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në