Stoolet e Barit apo Pijetore - Made in Italy Dizajn për Klube ose Shtëpi

  • Komente :
  • : 4,0
Karriget e barit të bëra nga materialet më të mira për të siguruar një vend të rehatshëm, ne nuk e harrojmë rëndësinë e dizajnit. Karriget më të mira luksozestilit italian për bare, bare dhe restorante.
87 Produkte
Viadurini Living
lek 28.008,10 lek 39.211,34  - 29%
Viadurini Living
lek 18.240,15 lek 25.536,21  - 29%
Viadurini Living
lek 33.689,46 lek 47.165,25  - 29%
Viadurini Living
lek 85.718,73 lek 128.578,10  - 33%
Viadurini Living
lek 66.382,18 lek 92.895,19  - 29%
Viadurini Living
lek 28.207,44 lek 38.573,43  - 27%
Viadurini Living
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
Viadurini Living
lek 16.645,38 lek 23.223,80  - 28%
Viadurini Living
lek 16.645,38 lek 23.223,80  - 28%
Viadurini Living
lek 15.449,31 lek 21.529,36  - 28%
Viadurini Living
lek 15.449,31 lek 21.529,36  - 28%
Viadurini Living
lek 35.084,88 lek 48.839,74  - 28%
Viadurini Living
lek 29.602,86 lek 41.164,93  - 28%
Viadurini Living
lek 28.107,77 lek 39.171,46  - 28%
Viadurini Living
lek 31.795,67 lek 44.354,46  - 28%
Faqe 1 të 2

Dizajnoni stola bar ose pijetore për klube dhe shtëpi në kërkim të komoditetit dhe stilit, të bëra në Itali.

Stools që ne ofrojmë janë ideale për ata me një bar ose pijetore; për të gjithë ata që duan të rinovojnë punën e tyre ose mjedisin e shtëpisë me një stil fshatar, modern, të cilësisë së mirë ose të projektimit.
Rëndësia e stools për një dhomë është me interes të madh, rikrijimi i një ambienti të veçantë për dreka, darka apo aperitivë është ajo që ju nevojitet për një aktivitet të suksesshëm, ku rehatia dhe atmosfera relaksuese janë mjeshtrat.

Stoolet mund të jenë fikse, të palosshme, stackable, ngritëse ose rrotulluese në varësi të përdorimit që preferoni të bëni prej tyre.
Materialet e sediljeve ndryshojnë në stilin që mund të përshtatet më së miri në shtëpinë tuaj: druri për një stil fshatar ose industrial, polipropileni për ata që kërkojnë diçka pothuajse zyrtare, pëlhurë, eko-lëkurë dhe lëkurë për ata që kërkojnë ndjesi të ngrohta dhe klasike, por edhe ne gjeni metale për një dizajn më modern.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në