Made in Italy

2 Stool të Lartë të Barit në Metal dhe Polipropileni të Prodhuar në Itali - Chrissie

  • Made in Italy
  • Kod: CHRISSIE
lek 27.799,83 lek 32.705,68 -15%
Material Polipropileni dhe Metali
Masat 44.5x48x92 cm
Koha e dërgimit 3 javë pune

Stool i vendosur në metal dhe polipropileni me mbështetëse, Mbështetur në Itali, 2 copë.

Stool i lartë Chrissie karakterizohet nga një dizajn elegant dhe unik që përshtatet në mënyrë të përkryer për çdo stil mobilimi falë shkathtësisë së guaskës së polipropilenit në dispozicion në 7 ngjyra të ndryshme.
Chrissie gjithashtu ka një strukturë të bërë tërësisht prej metali të kromuar dhe gjithashtu mund të zgjidhni midis 2 madhësive të ndryshme.

Matjet :
- L 44,5 x P 48 x H 92 cm;
- L 44.5 x P 48 x H 82 cm.

Ngjyrat e sediljes :
- Bardhë;
- qiellor;
- rërë;
- pyll jeshil;
- e kuqe;
- Gri;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në